Appliquer Frankrike

Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike
Appliquer Frankrike

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, porslin samt förgylld metall, Frankrike, 1900-talets början, möjligen Samson, famille verte, för två ljus, höjd ca 33 cm

Ursprungligen för el, slitage

690259

2019-10-20