Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, porslin samt förgylld metall, Frankrike, 1900-talets början, möjligen Samson, famille verte, för två ljus, höjd ca 33 cm
Ursprungligen för el, slitage
690259
2019-10-20