Ostrongafflar med pärlemorskaft

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSTRONGAFFLAR, 1900-talets första hälft, 12 st. silver, Frankrike, silver, stämplade med Minerva, skaft i pärlemor, i orginaletui märkt E. Keltz, Strasbourg

SMärre slitage

690270

2019-10-16