Trädgårdsurnor gjutjärn 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, sannolikt 1900-talets första hälft, konturerat brätte, kvadratisk fotplatta, höjd 51 cm

Ytslitage

690281

2019-11-03