Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PETER BOROTINSKIJ (född 1948, samtida): "Morgon", signerad och daterad Peter Borotinskij 95, olja på duk, ca 150x190 cm
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
Ytslitage
690288
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här