Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ADAM H HAWRYLKIEWICZ (f. 1938, samtida): "Mörk Mandala", olja på duk, a tergo signerad på spännram Adam H, Stockholm, ca 145x145 cm
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
690299
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här