Adam Hawrylkiewicz oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

ADAM H HAWRYLKIEWICZ (f. 1938, samtida): "Mörk Mandala", olja på duk, a tergo signerad på spännram Adam H, Stockholm, ca 145x145 cm

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

690299

2019-10-19