Silver miniatyrer

Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer
Silver miniatyrer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYR, silver, 6 delar, 1900-tal, sockerskål med lock, kanna, gräddkanna, kaffekanna, tekanna på rechaud samt bricka, höjd ca 1,5- 5,5 cm, total vikt 188 gram.

Sedvanligt slitage.

690308

2019-10-25