Fratelli Reguitti
Valmis
2019-10-18
690310
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt FR (Fratelli Reguitti) Brevettato Made in Italy, höjd ca 105 cm
Bruksslitage. Lagning upptill