Inger Persson

Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

INGER PERSSON, vas, porslin, ur serien "Pro Arte", signerad och daterad -94, höjd 20,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

690312

2019-10-25