Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLYSTRAR, ett par, 1900-talets andra kvartal/mitt, gulmetall, behängda med prismor, för ett ljus vardera, höjd 31 cm.

Slitage, nagg.

690315

2019-10-25