Maurice Moberg oljemålning

Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning
Maurice Moberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): Skälderviken, signerad Maurice Moberg, olja på pannå, ca 51x65 cm

690351

2019-10-20