Fagerhult Ett par pendlar

Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar
Fagerhult Ett par pendlar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAGERHULT Pendlar, 1 par, metall- samt glasskärmar, textilsladd, höjd utan sladd ca 35 cm, med originalkartonger

Slitage, nagg kan förekomma

690362

2019-10-22