Inge Schiöler litografi

Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskapsmotiv i grönska, signerad Inge Schiöler, numrerad 101/195, färglitografi, motivmått ca 50x45 cm

Ej examinerad ur ramen

690371

2019-10-19