Kamin Ankarsrum

Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum
Kamin Ankarsrum

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANKARSRUM No 75, kamin, VIKING, höjd ca 100 cm

skador, krackelerad yta

690376

2019-10-22