Kassakista 1800-tal

Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal
Kassakista 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASSAKISTA, 1800-tal, järn och smide, svart och grönmålad, höjd 46, 61x47 cm, nyckel finns

Nyckel finns, åldersrelaterade skador

690379

2019-10-19