Kaffeservis sterlingsilver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFESERVIS, Guld- Och Silversmedjan H Svensson, stämplade Stockholm 1967-69, sterlingsilver, 3 dlr bestående av bricka, gräddkanna samt. sockerskål, brickans längd ca 22, bredd 13,5, skålen med lock, höjd ca 7 cm, vikt ca 511 g
Smärre repor förekommer
690383
2019-10-19