Kaffeservis sterlingsilver

Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver
Kaffeservis sterlingsilver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, Guld- Och Silversmedjan H Svensson, stämplade Stockholm 1967-69, sterlingsilver, 3 dlr bestående av bricka, gräddkanna samt. sockerskål, brickans längd ca 22, bredd 13,5, skålen med lock, höjd ca 7 cm, vikt ca 511 g

Smärre repor förekommer

690383

2019-10-19