Stolar 8 st
2019-10-17
690390
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, lackerat stål, sitthöjd 44 cm
Fläckar, rost, slitage