Klubbat för:
720 EUR
Utropspris
400 EUR
EVA STAEHR-NIELSEN, VAS, Saxbo Stentøj, Danmark 1950-60-tal.Stengods, brun harpälsglasyr, signerad E.ST.N och inpressad fabriksstämpel, höjd 24,5 cm.
690391
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här