Eva Staehr-Nielsen vas

Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas
Eva Staehr-Nielsen vas

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

400 EUR

EVA STAEHR-NIELSEN, VAS, Saxbo Stentøj, Danmark 1950-60-tal.Stengods, brun harpälsglasyr, signerad E.ST.N och inpressad fabriksstämpel, höjd 24,5 cm.

690391

2019-11-03