Bryggeribackar
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRYGGERIBACKAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Askersunds Bryggeri AB, trä med järnbeslag, stämplade "Askersunds Bryggeri AB", stapelbara, höjd ca 27 cm, yttermått ca 32x64 cm
Åldersrelaterat slitage, beslagen med rost
690402
2019-10-19