Bryggeribackar

Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar
Bryggeribackar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRYGGERIBACKAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Askersunds Bryggeri AB, trä med järnbeslag, stämplade "Askersunds Bryggeri AB", stapelbara, höjd ca 27 cm, yttermått ca 32x64 cm

Åldersrelaterat slitage, beslagen med rost

690402

2019-10-19