Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf I, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

690406

2020-03-22