Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
TOBAKSASK, Karl Johan, omkring 1800-talets mitt, fanerad med masurbjörk, låda samt locköppning, nyckel finns, längd 16, bredd 11, höjd 17 cm
Äldersrelaterat slitage med mindre fanerskador
690408
2019-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här