Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf II, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35x25 cm

Smärre ytmärke

690409

2020-03-22