Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf V, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 25x35 cm

690420

2020-03-22