Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VI, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35,5x25 cm

Oramad

690422

2020-03-22