Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, omkring 1920/30-talet, mahgnoyfanér samt intarsia, spegeldörr med fasettslipat glas, invändigt med stång, avtagbart krön, höjd ca 194, 40x89 cm

Bruksslitage, ena skåpdörren buktar ut något, vänstra skåpdörr fastlimmad - går ej att öppna

690436

2019-10-19