Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Ram, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 61x46 cm

690437

2020-03-22