Lennart Nyström
Valmis
2020-03-22
690438
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VIII, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 50x40 cm
Fläckar i överkant, oramad