Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VIII, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 50x40 cm
Fläckar i överkant, oramad
690438
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här