Skrivbordsstol i englsk stil

Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil
Skrivbordsstol i englsk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, stomme i mahogny, djuphäftad röd skinnklädsel, pärlspikad dekor, justerbar i höjd, på hjultrissor i mässing, höjd från ca 44 cm

Bruksslitage

690439

2019-10-19