Skrivbord i engelsk stil

Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1920/30-talet, England, stomme i mahogny, delvis läderbeklädd toppskiva klädd i präglat grönt skinn, intarsia, höjd 93, 105x54 cm

Bruksslitage, repor kring stomme och toppskiva, ett beslag sitter löst

690443

2019-10-19