Skrivbord i engelsk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORD med uppsats, 1920/30-talet, England, stomme i mahogny, delvis läderbeklädd toppskiva klädd i präglat grönt skinn, intarsia, höjd 93, 105x54 cm
Bruksslitage, repor kring stomme och toppskiva, ett beslag sitter löst
690443
2019-10-19