Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Häcksax, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 65x50 cm
690448
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här