Boksnurra engelsk stil,
2019-10-19
690450
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, England, på hjultrissor, mahogny, höjd ca 81, 51x51 cm
Åldersrelaterat slitage