Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSNURRA, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd ca 84, 45x45 cm

Bruksslitage

690451

2019-10-21