Skrivbord England
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, stomme i idegran samt skrivskiva i grönt präglat skinn, 2 hurstar med lådor i sargen, beslag i mässing, höjd 79 cm, skivans mått ca 124x61 cm
Bruksslitage
690456
2019-10-19