Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Spegeln, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 91x72 cm

690457

2020-03-22