Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Hovtång, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 115x73 cm

Oramad

690462

2020-03-22