Järngrind

Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind
Järngrind

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIND, 1900-talets första hälft, stomme i lackerat järnsmide, höjd ca 182 cm, bredd ca 81 cm

Bruksslitage

690473

2019-10-19