Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Såg, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 116x89,5 cm
Oramad
690475
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här