Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Såg, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 116x89,5 cm

Oramad

690475

2020-03-22