Svenska Möbel Fabriken
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad i teak, draghandtag i mässing, 3 lådor i sargen, nyckelhålsinläggning i ben, märkt SMF (Svenska Möbel Fabriken), höjd ca 70, 110x40 cm
Skiva upptill med slitage och smärre skador.
690494
2019-10-18