Svenska Möbel Fabriken

Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken
Svenska Möbel Fabriken

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad i teak, draghandtag i mässing, 3 lådor i sargen, nyckelhålsinläggning i ben, märkt SMF (Svenska Möbel Fabriken), höjd ca 70, 110x40 cm

Skiva upptill med slitage och smärre skador.

690494

2019-10-18