Lennart Nyström

Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström
Lennart Nyström

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Druvklasar, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 72x53 cm

690499

2020-03-22