Pernilla vilstol
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 3", vilstol, dux, underrede och karmar i björk, sits i naturfärgad sadelgjord, nackkkudde, märkt Dux Bruno Mathsson
Knappar på nackkudde med skador samt utan läderremmar och med hål. Sadelgjord med ställvis kraftiga skador, hål. Stomme i övrigt i bra skick men med slitage.
690501
2019-10-18