Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Japan, 1950-tal Tokumi, mässing, skärm i lackerad metall, höjd ca 38 cm
Skrapmärke på skärmen, slitage, senare el, funktionen garnteras ej
690513
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här