Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Lanskapsmotiv, otydligt signerad, spännramen stämpelmärkt Wilhelm... København N, ca 34x47 cm

Dukskada

690521

2019-10-20