Sideboard Ulvö Erik Wörtz IKEA

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, "Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanerat med ek, två skjutdörrar med bakomliggande hyllplan samt fyra lådor, höjd ca 73, 183 x 45 cm

Hyllplan samt hyllhållare saknas, slitage, fläckar

690534

2019-10-16