Okänd konstnär "Tingatinga" oljemålning

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "Tingatinga", Tanzania, arbetande kvinnor, signerad Pilimo, olja på pannå, ca 59x61 cm

690538

2019-10-17