Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Diana, 1700/1800-tal, sannolikt efter Gottfried Schalken (1643-1706), olja på duk, dubblerad, ca 39,5x28 cm
Krackelyr, retuscher, smärre färgbortfall
690550
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här