Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Diana, 1700/1800-tal, sannolikt efter Gottfried Schalken (1643-1706), olja på duk, dubblerad, ca 39,5x28 cm

Krackelyr, retuscher, smärre färgbortfall

690550

2019-10-19