Matbord Tranekaer "Cirkante"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOB & DRIES VAN DEN BERGHE, Matbord, "Cirkante", Tranekaer, Danmark, ek, utvändigt svartbetsad skiva, underrede av vitbetad ek, med central skiva av marmor, utfällbara klaffar, höjd 72-74 cm, ca 124x124 cm, med klaffarna utfällda ca 198x198 cm
slitage, smuts, repor
690551
2019-10-22